Duben 2014

#001 French breakfast

29. dubna 2014 v 13:25 | tajotaka |  Designy blogu

Jako svůj první design jsem si vybrala 'francouzskou snídani' od Sydney. Naprosto mně uchvátil svým menu a lívanečkům v záhlaví jsem prostě neodolala. Kdykoliv se na ně podívám mám na ně nehoráznou chuť! :D

hope for a happy ending.

28. dubna 2014 v 20:39 | tajotaka |  Z mých zápisků

Takže moji milý, tímto začínám nový kolotoč nikdy nekončících povinností. Nejsem ani stoprocentně rozhodnutá, že to chci, ale za zkoušku nic nedám. Možná to tu skončí dřív, než pořádně začne, možná za měsíc nebo za dva, nebo se blog stane mým společníkem po delší dobu, jako to bylo s blogem o úžasné herečce Amandě Seyfried (amseyfried.blog.cz).

Ráda bych tento blog zaměřila na užší skupinu lidí, kterým se líbí stejné věci jako mně. Ono z toho nejde moc udělat ani nic velkého, protože jde o věci nebo činnosti, které nedělá opravdu každý a taky to každého nezajímá. Co jsou blogy, tak jde spíš o celebrity a Hollywood. Ano, čtu věci kolem Hollywoodu, ale už se nevidím s blogem, který musí udržovat hektické tempo, když se objeví nějaké novinky. Chci žít v klidu a přidávat si podle svého.

Párkrát už jsem si řekla, že bych se mohla vrátit a zase to zkusit, ale když už, tak jedině autorský. Chci tento blog věnovat všem mým zálibám hlavně přírodě, severoamerickým indiánům a bylinkám. Budu přidávat taky něco z kuchyně, ručně vyráběných výrobků i nějaké cvičení. A sem tam určitě zabrousím i do filmů a seriálů, bez kterých bych si život nedovedla představit:).

Doufám, že si blog nějaké pravidelné čtenáře najde. Hlavně ty, kteří se zajímají o indiány a berou to trošičku i jako životní styl. Budu se těšit na vaše připomínky a komentáře:-).