Listopad 2014

Vlnité vlasy pomocí kapesníčků

8. listopadu 2014 v 21:45 | tajotaka |  Vlasy
Je to už nějakou dobu, co jsem se chystala na pomaturitní večírek a potřebovala jsem nějaký pěkný, ale jednoduchý účes. Rozhodla jsem se pro vlny s copem. Nebylo by to nic tak nemožného, kdybych vlastnila alespoň žehličku nebo kulmu.

Proto jsem na internetu našla návod, jak si vlasy natočit pomocí látkových kapesníčků. Natočí stejně jako papiloty, ale přijde mi to rychlejší a pokud máte stejně jako já dlouhé a husté vlasy, tak všechny vlasy pojmou a perfektně drží. Navíc pokud se v nich chystáte spát, tak vás to nebude tolik tlačit.

curlyhairstylesvideos.com

Můj první pokus na pomaturitní večírek sice nedopadl, tak rádoby vlny skončily v drdolu. Za to druhý pokus byl velice úspěšný. Vlny jsem zafixovala lakem a vydržely mi 2 dny téměř beze změny.

Možná tuto techniku znáte trošku jinak a to s ponožkami.


Tip na večeři: Topinky

7. listopadu 2014 v 18:29 | tajotaka |  Jídlo
Když jsem uviděla obrázek těchto dvou topinek, ani nevíte, jakou chuť jsem na ně dostala. Při nejbližší příležitosti jsem si je hned udělala, jak to mám ráda. S česnekem, masovou toustovou směsí a pořádně okořeněným volským okem, které nebylo pod hromadou pepře a červené papriky ani vidět:D.

Spousta lidí se topinkám vyhýbá jen proto, že topinky jsou nasáklé mastným sádlem. Ať už z důvodu držení si štíhlé linie nebo kvůli problémům s trávením. Proto se tu nabízí možnost udělat si ji v topinkovači nebo toastovači, i když se ale dle mého názoru zdaleka nevyrovná originálu:).