Duben 2015

Balea More Blond pro extra světlé vlasy

7. dubna 2015 v 11:14 | tajotaka |  Vlasy
Dlouho jsem si lámala hlavu nad tím, co s vlasy. Prošla jsem si barvením celé hlavy, s čímž jsem po nějaké době přestala, protože to bylo náročné finančně a hlavně na údržbu. Vyzkoušela jsem melír, který když odrůstal nevypadal tak hrozně a byl mnohem přirozenější. Ale přesto jsem si pořád nebyla jistá, že je to to pravé. A tak jsem se rozhodla, že zkusím zase svou barvu.

Musela jsem čekat dlouho, protože když si barvíte vlasy, potlačíte tím přirozenou barvu vašich vlasů a ona trošku ztmavne, tu poznáte až po 7 cm odrostech. Už něco přes půl roku nemám melírované vlasy, malinko mi zesvětlaly a melír na odrostlých vlasech vybledl a přechod vypadal celkem přirozeně (takové domácí časově náročné ombré :D).

Pořád jsem přemýšlela co s vlasy, jak je přirozeně zesvětlit a zvýraznit barvu mých přírodních vlasů, aby to nějakou dobu vydrželo, bez barvení. Úplnou náhodou jsem narazila na šampon a balzám značky Balea v drogerii DM. Oba byly za příjemnou cenu, každý za 39,90,- Kč. Tak jsem si řekla, že je vyzkouším.

Již po prvním umytí byly viditelné změny. Barva zářivého melíru byla zpět, zesvětlily se i mé přírodní vlasy. Jediná nevýhoda, která z toho pro mě vyplynula byla ta, že se zvětšil rozdíl odstínů mezi mými a barvenými vlasy. Na barvené to prostě zabírá víc no.. :-D.

Produkty obsahují vytažky z heřmánku a citrusů, které dodají vlasům blond (žlutou) barvu a citrusy z nich následně žlutou vytáhnou.

K řadě patří i sprej na platinové vlasy.

pinkmelon.de