Září 2015

Dětský olej Aviril

13. září 2015 v 21:09 | tajotaka |  Pleť
Chci vám představit jednu vychytávku, která pro mnohé zajisté novinkou není, ovšem ne každý se pouští do produktů, které v názvu obsahují "Dětský olej". Možná už jen z toho důvodu, že si prostě myslíme, že to není pro nás a nemá nám co nabídnout. Ale to je velký omyl. Produkty určené batolatům jsou k pokožce mnohem citlivější a ohleduplnější.

Mám velmi suchou pleť a běžné krémy nedokázaly napravit škody napáchané vodou nebo chladným počasím. Proto jsem sáhla po dlouho zapomenutém olejíčku. Ideálně se hodí na suché lokty a paže, které jsou poté úžasně jemné, ale nejvíce ho využiji na obličeji a to zejména v oblasti nosu a čela, na co již zmíněné krémy prostě nestačí.

Tento malý zázrak stojí necelých 30 Kč, což je, vzhledem k tomu co nabízí, naprosto skvělá cena a navíc příjemně voní. Je k dostání snad v každé drogerii a díky jeho vysokým mastícím účinkům vydrží celkem dlouho.

www.katika.cz

Podzimní outfity 0.1

13. září 2015 v 20:09 | tajotaka |  Pics
Po dlouhé době tu mám další nálož fotek k inspiraci. Tentokrát jde o nápadité outfity, které s přicházejícím podzimem jistě oceníte.