Ostatní

Autogramiáda Jaroslava Duška (20. 2. 2015)

21. února 2015 v 13:25 | tajotaka

Včera proběhla v Brně v knihkupectví Dobrovský autogramiáda Jaroslava Duška, známého českého herce a filosofa. Pro ty z vás, kteří sledují jeho kroky, neustále vyprodaná představení či vystoupení v rádiích, je taková autogramiáda skvělá příležitost se k herci přiblížit a z tohoto setkání si odnést podpis a když máte štěstí, tak i společnou fotku :-).

Herec pobyl pouze hodinu a půl a fronta, která se linula mezi uličkami z prvního patra do přízemí, byla opravdu dlouhá a na ty, kteří přišli pozdě prostě nepřišla řada. Měla jsem štěstí, že jsem přišla a o něco dřív a našla si místo v zatím ucházející frontě. Ze setkání jsem si odnesla podepsanou jeho novou knihu Tvarytmy, památník a tři společné fotky.

Toto asi minutové setkání mi zvedlo náladu po zbytek celého dne a ještě na několik nadcházejících týdnů. I když šlo pouze o autogramiádu a o žádnou přednášku, pouhá přítomnost mi stačila, aby mě nabyla energií a radostí.

Jsem ze setkání neuvěřitelně nadšená. Však mě obdivovatelé pana Duška zcela jistě chápou :D.

Ráda bych se jednou šla podívat na jeho představení Čtyři dohody, které musí být velice inspirující, ale bohužel jsou k mé smůle pořád vyprodané. Věřím, že se mi ale jednou poštěstí představení shlédnout :-).
 
 

Reklama