Pleť

Dětský olej Aviril

13. září 2015 v 21:09 | tajotaka
Chci vám představit jednu vychytávku, která pro mnohé zajisté novinkou není, ovšem ne každý se pouští do produktů, které v názvu obsahují "Dětský olej". Možná už jen z toho důvodu, že si prostě myslíme, že to není pro nás a nemá nám co nabídnout. Ale to je velký omyl. Produkty určené batolatům jsou k pokožce mnohem citlivější a ohleduplnější.

Mám velmi suchou pleť a běžné krémy nedokázaly napravit škody napáchané vodou nebo chladným počasím. Proto jsem sáhla po dlouho zapomenutém olejíčku. Ideálně se hodí na suché lokty a paže, které jsou poté úžasně jemné, ale nejvíce ho využiji na obličeji a to zejména v oblasti nosu a čela, na co již zmíněné krémy prostě nestačí.

Tento malý zázrak stojí necelých 30 Kč, což je, vzhledem k tomu co nabízí, naprosto skvělá cena a navíc příjemně voní. Je k dostání snad v každé drogerii a díky jeho vysokým mastícím účinkům vydrží celkem dlouho.

www.katika.cz

8 tipů jak na černé tečky

15. února 2015 v 13:00 | tajotaka
Našla jsem pár tipů, jak zatočit s černými tečkami. Ti, kteří černými tečkami trpí a nemůžou se jich zbavit, určitě některé nápady ocení:).

1. Lepidlo. Napařte obličej nebo ho přikryjte hadříkem namočeným v horké vodě.Použijte trošku nějakého netoxického lepidla. Může to být i to, které používáte běžně ve škole. Naneste lepidlo na postižené oblasti a nechte úplně zaschnout. Poté lepidlo sloupněte. Na lepidle sledujte výsledky.

 
 

Reklama